Ústav zemědělské ekonomiky a informací, Mánesova 1453/75, 120 00 Praha 2
Zemidilské poradensko-vzdilávací centrum a Knihovna Antonína Švehly

Navigace
Poradenství
Aktuality - poradenského systému
semináře presentace
Zemědělský poradenský systém
Registr poradců
Bodové hodnocení vzdělávacích akcí
Část vyhrazená pro akreditované poradce
Cross compliance
Směrnice MZe
Směrnice MZe staré neplatné
Koncepce poradenského systému Ministerstva zemědělství na období 2017–2025
Expertní systémy a metodiky
Odborné kurzy a studijní materiály pro pedagogy škol TVZ
Vzdělávání v ČR
Zemědělské školy
Informační podpora
Mapa serveru

Uživatelský přístup
  Uživatel:
  Heslo:
 registrovaný uživatel
      VSTUP PRO PORADCE

Přehled e-mailem
  E-mail:

Anketa
Není aktivována žádná anketní otázka.

Web informace
Dnes : st - 13.12.2017
Svátek má : Lucie
Kontaktní email
Nastavit jako titulní stránku
Přidat mezi oblíbené stránky


Metodici ÚZEI
Poslat článek emailem Vytisknout článek Článek : 87559 ; Vydáno : 19.1. 2009 ; Jiný autor : Kolektiv autorů
Regionální metodická pracoviště ÚZEI a kontakty na metodiky
fiogf49gjkf0d

Regionální pracoviště ÚZEI Praha

Jméno a příjmení poradce metodika pro kraj

sídlo 

telefon 

E-mail 

1

Ing. Luboš Blažek

Středočeský kraj (S)

Poděbrady

731 471 716

Blazek.Lubos@uzei.cz

2

Ing. Zdeněk Celta

Moravskoslezský kraj (T)

Opava

604 205 623

Celta.Zdenek@uzei.cz

3

RNDr. Jan Dovrtěl, CSc.

Jihomoravský kraj (B)

Brno

604 205 628

Dovrtel.Jan@uzei.cz

4

Ing. Blanka Fedáková

Plzeňský kraj (P)

Klatovy

731 471 704

Fedakova.Blanka@uzei.cz

5

Ing. Jan Jančík

Zlínský kraj (Z)

Kroměříž

731 471 712

Jancik.Jan@uzei.cz

6

Ing. Alena Klacková

Královéhradecký kraj (H)

Jičín

731 471 715

Klackova.Alena@uzei.cz

7

Ing. Petr Klement

Kraj Vysočina (J)

Jihlava

731 471 705

Klement.Petr@uzei.cz

8

Ing. Jan Kopáček

Jihočeský kraj (C)

Tábor

605 228 965

Kopacek.Jan@uzei.cz

9

Ing. Josef Kořínek

Karlovarský kraj (K)

Ústí nad Labem

605 228 964

Korinek.Josef@uzei.cz

10

Ing. Milan Pizinger

Středočeský kraj (S)

Písek

731 471 706

Pizinger.Milan@uzei.cz

11

Ing. František Smítal

Pardubický kraj (E)

Jevíčko

604 205 685

Smital.Frantisek@uzei.cz

12

Ing. Jiří Střelka, CSc.

Středočeský kraj (S)

Písek

731 471 710

Strelka.Jiri@uzei.cz

13

Ing. Jaroslava Šamsová

Ústecký kraj (U)

Ústí nad Labem

604 205 690

Samsova.Jaroslava@uzei.cz

14

Ing. Lubomír Šetlík

Olomoucký kraj (M)

Olomouc

604 205 700

Setlik.Lubomir@uzei.cz

15

Ing. Jitka Tvrzníková

Liberecký kraj (L)

Liberec

604 205 709

Tvrznikova.Jitka@uzei.cz


Aplikace
Infopult
Terminologický slovník
Agronavigátor Set

Registry
Registr poradců MZe

Kalendář akcí
Předchozí měsíc prosinec 2017 Přístí měsíc
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dnešní články
Hodnocení jakosti hospodaření zemědělského podniku se zaměřením na dodržování zákonných požadavků EU,správné zemědělské praxe a legislativy ČR
Příručka ochrany proti erozi zemědělské půdy
Semináře - Nitrátová směrnice
Průvodce zemědělce Kontrolou podmíněnosti platný pro rok 2017
Integrovaná ochrana rostlin není jen používání chemických přípravků
Semináře - Nitrátová směrnice a PRV
Koncepce poradenského systému Ministerstva zemědělství na období 2017–2025
Technologie pěstování brambor zaměřené na ochranu půdy, vody a biodiverzity
Ministr Jurečka: Pevná vazba k rodné půdě je nezbytným předpokladem kvalitního hospodaření
Opatření proti rozšíření slintavky a kulhavky do ČR

Nejčtenější články
Krajská informační střediska pro rozvoj zemědělství a venkova
Akreditační směrnice 2008
Informace o systému kontrol podmíněnosti v ČR
Schéma manipulace s hnojem
Zapojením ÚKZÚZ se zvýší transparentnost a efektivita kontrol ekologických podniků
Metodici ÚZEI
Výběr z České legislativy (zákony, vyhlášky a nařízení vlády)
Hodnocení jakosti hospodaření zemědělského podniku se zaměřením na dodržování zákonných požadavků EU,správné zemědělské praxe a legislativy ČR
Metodická příručka - uplatňování škody způsobené zvěří na zemědělských pozemcích a metodika  oceňování těchto škod 
Koncepce poradenského systému Ministerstva zemědělství na léta 2009-2013

Navštivte také
Zobrazit předchozí počet záznamů : 5 Zobrazit následující
Ministerstvo zemědělství ČR

Ministerstvo zemědělství ČR
Knihovna Antonína Švehly

Knihovna Antonína Švehly
Zemědělská výroba v tabulkách a číslech

Zemědělská výroba v tabulkách a číslech
Cross Compliance - kontrola podmíninosti

Cross Compliance - kontrola podmíninosti
PORTÁL FARMÁŘE

PORTÁL FARMÁŘE